آیین معارفه سرپرست جدید روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری مسکن برگزار شد

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن با صدور حکمی، «حمیدرضا عاشری» را به عنوان سرپرست روابط عمومی این شرکت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، آیین تکریم «مسعود سعادتمند» مدیر سابق و معارفه «حمیدرضا عاشری» سرپرست جدید روابط عمومی گروه با حضور دکتر «روزبه ظهیری‌هاشمی» مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن، معاونان و برخی از مدیران هلدینگ و کارشناسان واحد روابط عمومی روز گذشته (سه‌شنبه 30 اردیبهشت ماه 1399) در سالن آموزش هلدینگ برگزار شد.

دکتر ظهیری‌هاشمی در این آیین، ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی از زحمات چندین ساله «مسعود سعادتمند» در تصدی مسئولیت مدیریت‌های روابط عمومی و بازاریابی قدردانی کرد و گفت: در مدیریت نوین، باید نگاه سنتی به روابط عمومی تغییر پیدا کند؛ زیرا روابط عمومی امروزه به واسطه استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و همچنین دنیای تبلیغات، تبدیل به یک محرک توسعه برای هر بنگاه اقتصادی شده است که می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدزایی شرکت‌ها داشته باشد.

وی با تشریح وضعیت بازار مسکن، تاکید کرد: اگر درباره کیفیت ساخت و همچنین بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز پروژه‌های در دست احداث گروه، اطلاع‌رسانی دقیق صورت گیرد، به‌طور حتم شرکت سرمایه‌گذاری مسکن از رکود موجود در این حوزه مصون خواهد ماند؛ بنابراین در زمینه روابط عمومی نیازمند تقویت و ارتقای توان موجود در شرکت هستیم.

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن در پایان ضمن آرزوی توفیق برای آقایان سعادتمند و عاشری، با بیان این‌که روابط عمومی ماموریت دارد در وهله نخست، عملکرد جاری سازمان را به شیوه صحیح و درست انعکاس دهد و سپس از این گزارش‌ها در ارتقا و تقویت ارتباط با جامعه ذی‌نفعان، اعم از سهام‌داران و چه متقاضیان خرید مسکن بهره گیرد، افزود: شرکت‌های تابعه گروه سرمایه‌گذاری مسکن در سراسر کشور به عنوان بازوی عملیاتی هلدینگ سرمایه‌گذاری مسکن باید نسبت به فعال‌سازی و تقویت واحدهای روابط عمومی اقدام عاجل انجام دهند تا روابط عمومی گروه بتواند با استفاده از این شبکه، ماموریت خود را برای تحقق برنامه‌ها و دست‌یابی به اهداف تعیین شده به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

«حمیدرضا شیرزاد» معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌و‌کار گروه در ابتدا ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: مهندسان، فیزیک جامعه را می‌سازند و روابط عمومی، دنیای ذهن را،  بنابراین باید به همان نسبت در ذهن مردم هم فعال باشیم تا عملکرد به برند تبدیل و به دنبال آن ارزش افزوده ایجاد گردد.

شیرزاد افزود: روابط عمومی در دوره جدید فعالیت خود می‌تواند با معرفی محصولات با کیفیت خود در صنعت ساختمان کار ارزشمندی را انجام دهد.

شیرزاد در ادامه با قدردانی از زحمات  چندین ساله آقای سعادتمند افزود: ایشان از معدود کسانی هستند که در چند معاونت شرکت حضور داشتند و در هر سمتی که فعالیت نمودند اثراث مثبتی در آن جایگاه ایجاد کردند. وی ادامه داد: آقای  سعادتمند مدارج ترقی را در این شرکت گذرانده و باعث افتخار است که ایشان هم‌اکنون در زمره کارشناسان خبره بازار مسکن در کشور محسوب می‌شوند. معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار در پایان برای سرپرست جدید حوزه روابط عمومی نیز آرزوی موفقیت کرد.

«حنظله فندرسکی» معاون مالی و منابع انسانی گروه سرمایه‌گذاری مسکن نیز در ادامه‌ این نشست ضمن بر‌شمردن خدمات دکتر سعادتمند در حوزه روابط عمومی، یاد آور شد کارهای ارزشمندی با حضور ایشان در حوزه روابط عمومی شرکت صورت گرفته است که نشان از تخصص وی دارد. فندرسکی نیز در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر سعادتمند، برای عاشری، سرپرست روابط عمومی گروه آرزوی موفقیت کرد.

«سید مسعود مروج» معاون فناوری و مدیریت ساخت گروه در سخنان خود نیز به انتظارات فنی از روابط عمومی پرداخت و گفت: روابط عمومی یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که می‌تواند در ایجاد مزیت رقابتی به دیگر واحد‌ها کمک کند در بازار مسکنی که حدود 80 درصد آن را سازنده‌های سنتی تشکیل داده‌اند که بیشتر آن‌ها فاقد ابزار روابط عمومی هستند، این امر یک مزیت محسوب می‌شود.

 معان فناوری و مدیریت ساخت در راستای اهمیت دادن گروه به کیفیت ساخت افزود: که اگر روابط عمومی بتواند، کیفیت موجود در مراحل اولیه ساخت از جمله سازه، زیر‌ساخت تاسیسات را به خوبی به مصرف کننده و مشتری نهایی معرفی نماید به عنوان یک مزیت محسوب خواهد شد. مروج نیز از تلاش‌ها و زحمات سعادتمند تقدیر به عمل آورد و برای عاشری آرزوی موفقیت نمود.

تودیع و معارفه در روابط عمومی


تودیع و معارفه در روابط عمومی
تودیع و معارفه در روابط عمومی
تودیع و معارفه در روابط عمومی

۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۴۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید